Jdi na obsah Jdi na menu
 


6 způsobů, jak zaručeně dostat kopačky

 

 1. Pořád mluvte o Megan Fox

,, Pubertálně bájit o krásce z časopisu z vás udělá primitiva, kterého se vaše milá ráda zbaví, protože se za vás bude stydět. Jestli to nechcete hrotit, stačí, když před ní budete dokolečka, ideálně i ze spaní nebo "omylem" při sexu, omýlat jméno své prsaté štíhlé kolegyně. Garantuju vám, že vás k ní brzy odešle. Už napořád!

 

2. Buďte lakomý

Strýčka Skrblíka jste nikdy neviděli s krásnou kačenkou po boku. Holky prostě nesnášejí držgrešle. Takže nikdy nenavrhujte, že zaplatíte. Moc to neřeště, prostě jen dělejte, že je přece v pohodě, když zaplatí ona.

 

3. Vyžadujte pozornost

Poproste ji, ať vás doprovodí každý den do práce a ať se podívá pod postel jestli tam není bubák. Zkrátka, přesvědčte ji, že lépe než s vámi jí bude s perskou kočkou nebo někým jiným. Každou ženu jednou přestane, když jí budete několikrát denně buzerovat s nějakými kravinami.

 

4. Nadělejte si dluhy

Dopřejte si krásný vlhký skluz do červených čísel. Bacha, dluhy vás sice zbaví přítelkyně, ale ať si nevykoledujete návštěvu Ukrajinců s kleštěmi a letlampami. Pokud jí kvůli vašim dluhům přijdou exekutoři zabavit sbírku kabelek, nikdy vám to neodpustí.

 

5. Lžete

Lži zaberou spolehlivě. Příkladem je: Jste na zábavě a voláte přítelkyni, že jste se zdrželi v práci, přitom v v pozadí slyší hudbu a tichý ženský smých...takovéto lži jsou sice prospěšné, když chcete přijít domů a přede dveřmi najít sbalené kufry...v takovýchto případech nemá ani cenu se vracet domů.

6. Neposlouchejte jí

Když vám začne vykládat o hrozném dni v práci, tak prostě jen bez zájmu zírejte před sebe...Ženy říkají: "Vy jdete do vztahů, abyste měli sex, my i proto, abychom si našli zpřízněnou duši a důvěrníka. Pokud neposloucháte jste nám k ničemu. Budete nahrazen ochotnějším posluchačem."

 
 

 

PortrétPoslední fotografie
Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>